ikona-telefonu 12-648-16-26 / 535-050-603

Transport

Przygotowanie do transportu

Transport porcelany czy szkła cateringowego ze względu na ich kruchość nie należy do przedsięwzięć łatwych w realizacji. Dlatego staramy się, aby przedmioty były zawsze odpowiednio zabezpieczone i przygotowane nawet podczas pokonywania dużych odległości.

Transport

Wiemy, jak trudne jest zorganizowanie transportu wielkogabarytowych przedmiotów w dużych ilościach (stoły, krzesła), dlatego zapewniamy transport własnymi środkami, a przy znacznych zamówieniach wspomagamy się zewnętrznymi firmami transportowymi. Zdarzało się nam wysyłać tysiące krzeseł i setki stołów na drugi koniec kraju, dlatego wiemy, jak zrobić to szybko i sprawnie.

Cena

Każde zamówienie kalkulujemy indywidualnie w zależności od odległości i ilości zamawianego sprzętu cateringowego. Wyznajemy zasadę, że zarabiamy na wypożyczanych naczyniach, a nie transporcie, dlatego nasze ceny są zawsze konkurencyjne.

Zwrot brudnych naczyń

Jeśli chcesz oddać brudne naczynia, bo przeraża Cie ilość lub nie masz odpowiedniego miejsca, to zrobimy to za Ciebie. Za minimalną opłatą w wysokości 0,1 zł (10 groszy) umyjemy każdą dostarczoną do nas brudną rzecz.